STELLANTIS РОЗПОЧИНАЄ ВИРОБНИЦТВО АБСОЛЮТНО НОВОГО JEEP AVENGER У ПОЛЬЩІ

25/02/2024

STELLANTIS РОЗПОЧИНАЄ ВИРОБНИЦТВО АБСОЛЮТНО НОВОГО JEEP AVENGER У ПОЛЬЩІ
  • На заводі Stellantis у місті Тихи, що у Польщі, розпочинається регулярне виробництво абсолютно нового Jeep Avenger

 

  • Новий Jeep Avenger, який отримав титул Європейського автомобіля року 2023, розпочинає свою історію численних досягнень та перемог.

 

  • Абсолютно новий Jeep Avenger — це перший в історії Бренду акумуляторний електромобіль (BEV)

 

Одразу після вручення титулу Європейського автомобіля року 2023, 31 січня на заводі Stellantis у Тихи Польща стартувало регулярне виробництво Нового Jeep Avenger.

 

«Новий Jeep Avenger — це перший позашляховик Jeep, який буде вироблятися у Польщі, і це чудовий привід для гордості всієї нашої команди. Ми починаємо 2023 рік із запуску виробництва автомобіля, який уже заслужив визнання клієнтів і експертів галузі», — сказав Томаш Ґембка, керівник заводу Stellantis в Тихах. «Ця унікальна модель від Бренду Jeep пропонує виключно  найсучасніші та інноваційні технології, і все це у 100% електричній версії, що дає покупцям додаткову цінність. Зі свого боку, наша команда в Тихи докладе всіх зусиль, щоб додати ще більше цінності даному продукту — найвищого рівня якості».

 

Компактний Jeep Avenger є ключовим елементом глобальної стратегії електрифікації та першовідкривачем на шляху до того, аби Бренд Jeep зміг стати світовим лідером позашляховиків з нульовим рівнем викидів. Новинка від Jeep — це новий повністю електричний позашляховик компактних розмірів, який забезпечує сучасний та технологічний інтер’єр із достатньою кількістю простору для людей і вантажу. І що важливо, все це виключно на електротязі та з запасом ходу в 400 км.

 

Виготовлений у Європі та для Європи, Jeep Avenger пропонує стандартну систему Selec-Terrain® і Hill Descent Control, які разом із чудовими кутами заїзду та з’їзду та дорожнім просвітом автомобіля забезпечують вражаючий рівень можливостей у цьому сегменті.

 

Що стосується електрифікації, Jeep Avenger оснащений електричною силовою установкою нового покоління напругою 400 В, яка поєднує в собі новий електродвигун потужністю 156 к. с. з крутним моментом 260 Нм і нову акумуляторну батарею ємністю 54 кВт-год.

 

Jeep Avenger був представлений на Паризькому автосалоні 2022 року і уже отримав схвалення як клієнтів, так і експертів галузі. Це підтверджується результатами продажів у Європі, де було продано понад 10 000 одиниць з моменту відкриття замовлень на 1-е видання 1 грудня 2022 року, а потім це продовжилося і з повною лінійкою від 11 січня 2023 року.

 

І тепер на технологічному заводі Stellantis у Тихи Польща стартувало регулярне виробництво Нового Jeep Avenger. Що важливо, Stellantis в Україні підтримує глобальний план по електрифікації Бренду Jeep та уже зараз працює над тим, щоб Новий Jeep Avenger також був доступний і для українських покупців. А щоб оперативно отримувати інформацію про Jeep, нові моделі та події Бренду в нашій країні, переходьте за посиланням нижче та підписуйтесь на соцемережі: