Офіційний дилер Джип ВІДІ Челендж

Влітку 2023 року родина ВІДІ збільшилась ще на один автосалон!

Автодинастія ВІДІ рада представити новий ультрасучасний автомобільний салон «ВІДІ ЧЕЛЕНДЖ», який є офіційним дилерським центром автомобілів Jeep® в Україні.

Ми створили комфортне середовище для наших клієнтів, де ви можете у приємній атмосфері оглянути автомобілі, отримати консультацію та особисто переконатись у всіх перевагах Джип, випробувавши його на тест-драйві. Наші менеджери допоможуть вам вибрати автомобіль, який ідеально відповідає вашим потребам та побажанням.

Забезпечимо оперативне та вигідне придбання авто! Ви купуєте свій новий Jeep® – ми турбуємось про його повне державне оформлення і страхування, а також забезпечуємо постійний післяпродажний сервіс! Наші кваліфіковані механіки та сервісні спеціалісти завжди готові надати вам високоякісне технічне обслуговування та забезпечити необхідними запасними частинами.

Для нас кожен клієнт – неповторна унікальна особистість, тому ми підбираємо та пропонуємо індивідуальні вигідні умови покупки Джип:

• Кредит

• Лізинг

• Trade-In

• Викуп вживаного авто

Тож, якщо ви шукаєте надійного дилера автомобілів Jeep® у Києві – приїздіть до автосалону ВІДІ Челендж на Кільцевій дорозі!

Джип ВІДІ Челендж ПРОПОНУЄ ВАМ:

Різноманіття модельного ряду Джип

Вигідні умови кредиту та страхування

Спеціальні умови корпоративним клієнтам

Ультрасучасний автосалон

Офіційна сервісна станція техобслуговування

Швидкий та вигідний викуп вживаного авто

Тест-драйв будь-якої моделі

Програма трейд-ін

« Джип ВІДІ Челендж »

Чекаємо на Вас за адресою: вул. Велика Кільцева, 60А (с. Софіївська Борщагівка). Наш телефон: +38 044 233 75 75

Джип ВІДІ Челендж – з любов’ю до автомобілів, з турботою про вас!