Купуй легко в лізинг

МИ ОБІЦЯЄМО:

• Перевірені партнери

• Індивідуальний підхід

• Додаткові сервіси фінансування

• Швидке погодження

Існує міф про те, що лізинг — це складно. На сьогоднішній день в умовах фінансування від BuyEasy ставки починаються від 0,01% річних. Тобто будь-хто має можливість отримати автомобіль у лізинг з індивідуальними умовами фінансування, розстрочкою витрат на реєстрацію та страхування автомобіля і з усіма перевагами. Якщо ви представник юридичної особи, то додайте до цього економію на ПДВ та податку на прибуток. Вашою переплатою буде тільки комісія за фінансування. Чи дійсно лізинг — це дорого?

ВІДІ Лізинг

"Початковий внесок — від 10% вартості автомобіля, термін лізингу — до 36 місяців. Фіксована відсоткова ставка на весь строк лізингу."

ДІЗНАЙТЕСЯ ПРО УМОВИ

BEST LEASING

Початковий внесок — від 0% вартості автомобіля, термін лізингу — до 60 місяців. Фіксована відсоткова ставка на весь строк лізингу.

ДІЗНАЙТЕСЯ ПРО УМОВИ

OTP LEASING

Початковий внесок — від 20% вартості автомобіля, термін лізингу — до 60 місяців. Фіксована відсоткова ставка на весь строк лізингу.

ДІЗНАЙТЕСЯ ПРО УМОВИ

ULF FINANCE

Початковий внесок — від 20% вартості автомобіля, термін лізингу — до 60 місяців. Фіксована відсоткова ставка на весь строк лізингу.

ДІЗНАЙТЕСЯ ПРО УМОВИ

ЩО ТАКЕ ЛІЗИНГ?

Лізинг — це різновид довгострокової оренди з правом викупу майна після виконання умов договору, що вважається прекрасною альтернативою кредитуванню.

ПРИДБАННЯ НОВОГО АВТОМОБІЛЯ В ЛІЗИНГ З BUYEASY — ЦЕ:

Спеціальні умови лізингу від лідерів ринку. Спільно з лізинговими компаніями розроблені персональні умови фінансування для клієнтів Jeep.

ЯКІ ПЕРЕВАГИ НАДАЄ ЛІЗИНГ?

Лізинг позбавляє вас багатьох незручностей, котрі виникають у процесі купівлі та користування автомобілем, а також надає цілий ряд послуг: ви не витрачаєте час на реєстрацію автомобіля та його щорічне страхування; лізингова компанія адмініструє всі страхові випадки та забезпечує вчасну та повну виплату страхового відшкодування; ви отримуєте безкоштовну цілодобову технічну підтримку (безкоштовний евакуатор, безкоштовна технічна допомога на дорозі — терміновий запуск двигуна, заміна шини на дорозі, підвіз палива і т. д.); ви маєте можливість включити в лізинговий платіж додаткові платні послуги (купівля та зберігання гуми, підмінний автомобіль на випадок ремонту чи ДТП, додаткове страхування (наприклад, життя або пасажирів) та багато іншого.

НА ПЕРІОД ЛІЗИНГУ АВТО ЗАРЕЄСТРОВАНО НА ЛІЗИНГОВУ КОМПАНІЮ

Купівля автомобіля у лізинг — це майже те саме, що й кредитування, але право власності реєструється в кінці терміну фінансування, а не на його початку. Ви отримуєте такі ж можливості та такі ж обмеження у користуванні автомобілем, як і при кредитуванні. Продаж автомобіля, виїзд за кордон, можливість передачі права керування третім особам, можливість встановлення додаткового обладнання — це все можливо. Ваші права на автомобіль захищені законодавством України. Окрім того, на такий автомобіль не може бути накладено арешт або обтяження. До речі, найпоширеніша форма купівлі автомобіля у Європі — саме лізинг.

Виберіть бренд
Оберіть дилера
Виберiть модель:
Виберіть комплектацію
Оберіть модифікацію
Для розрахунку лізингової пропозиції виберіть модель, яка вас цікавить:
Обраний автомобіль:
Виберіть модель
Введіть суму від {{ financeConditions.min }} до {{ financeConditions.max }}
Виберіть модель
Оберіть програму

Термін фінансування Платіж / міс:

Результати розрахунку*
Разом, грн:
Аванс + разова комісія, грн:
Термін фінансування, міс:
Середній платіж, грн

* - Розрахунок є попереднім та не включає разові витрати пов’язані з оформленням лізингу, разові комісії та обов’язкові платежі при реєстрації автомобіля..

Лізингові платежі включають:

  • реєстрацію автомобілів у органах ДАІ та проходження технічного контролю;
  • сервісне адміністрування (організація всіх ремонтів, контроль якості їх виконання)
  • страхування КАСКО та страховий інформаційно-консультаційний асистанс
  • протиугінна сигналізація з модулем GPS і можливістю визначення місця розташування автомобіля
  • збір до ПФУ від 3% до 5% (залежно від вартості автомобіля)
  • автомобільний комплект: вогнегасник, аптечку, знак аварійної зупинки, автокомпресор, щітку та скребок, ремонтні рукавички

* Валюта фінансування євро, оплата здійснюється в гривні. Розрахунок є попереднім. Остаточна комерційна пропозиція буде сформована після аналізу документів клієнта та надана у договорі про фінансовий лізинг. Для фінального розрахунку зверніться, будь ласка, до консультантів.