НОВИЙ JEEP AVENGER СТАВ ПЕРЕМОЖЦЕМ ПРЕМІЇ WOMEN’S WORLD CAR OF THE YEAR 2023

25/02/2024

НОВИЙ JEEP AVENGER СТАВ ПЕРЕМОЖЦЕМ ПРЕМІЇ WOMEN’S WORLD CAR OF THE YEAR 2023

Компактний Jeep Avenger отримав звання «Найкращого сімейного кросовера» від міжнародного журі премії Women’s World Car of the Year (WWCOTY), до складу якого входять виключно жінки-експерти з автомобільної галузі.

 

«Women’s World Car of the Year» — це унікальна нагорода спрямована на визнання найкращих автомобілів року та надання голосу жінкам у автомобільному світі. Критерії голосування засновані на тих же принципах, якими керується будь-який водій при виборі автомобіля. Члени журі не обирають «жіночий автомобіль», оскільки автомобілі не залежать від статі. Під час голосування враховуються такі аспекти, як безпека, якість, ціна, дизайн, легкість водіння, технологічні перевати та вплив на навколишнє середовище. До складу журі премії входить 63 жінки авто-журналісти з 45 країн на п’яти континентах. Вони ж мають важливе та важке завдання відібрати найкращі автомобілі в шести категоріях: великий автомобіль, потужний автомобіль, міський автомобіль, великий кросовер, позашляховик 4X4 & пікап і сімейний кросовер.

 

Цього року робота членів журі була відзначена еволюцією галузі в бік більш ефективних і стійких моделей. Avenger вразив суддів своїм вдалим дизайном, чудовою прохідністю та низьким екологічним слідом.

 

Новий Avenger — це компактний позашляховик, який, маючи лише чотири метри в довжину, позиціонується у швидкозростаючому B-SUV, другому за величиною європейському сегменті за обсягом. Розрахований на активних людей, які шукають позашляховик із компактними розмірами, Jeep Avenger пропонує багато місця та можливостей для зберігання речей. Розроблений і виготовлений як автомобіль Jeep, Avenger втілює ДНК Jeep у компактний SUV з унікальним поєднанням можливостей, стилю, функціональності та технологій. Уже зараз новинка готується прибути в Україну та відкриває перші подробиці. Тому, аби першим дізнатися ціну на Новий Jeep Avenger переходьте за посиланням.

 

100% електричний Jeep Avenger забезпечує запас ходу до 400 км в комбінованому циклі (WLTP) і понад 550 км по місту. Нова електрична силова установка поєднує в собі унікальний 400-вольтовий електродвигун потужністю 115 кіловат і 260 Нм максимального крутного моменту та новий акумулятор на 54 кВт-год. Також, ми пропонуємо вам більш детально познайомитися з модельним рядом Jeep для України, який готується повернутися в оновленому вигляді. Переходьте на тизинговий сайт, де ви зможете відслідковувати найголовніші новини Бренду та першим дізнатися ціни на новинки в Україні.

 

Уже зараз у поціновувачів Бренду Jeep є можливість познайомитися з актуальним модельним рядом для України на тизинговому сайті, де представлені всі новинки та тільки актуальні новини про Бренд. А також підписуйтесь на соц мережі Бренду Jeep в Україні, аби не пропустити появу «Найкращого сімейного кросовера» на нашому ринку: Facebook та Instagram.