ПОДБАЙТЕ ПРО СПОКІЙ

СЕРВІСНІ ДОГОВОРИ ТА КОМПЛЕКСНІ ПРОГРАМИ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Скористайтесь можливостями розширеної гарантії та підберіть готові сервісні рішення під ваш запит.

БЕЗПЕЧНО

Будьте спокійні, знаючи, що ваш автомобіль в надійних руках професіоналів

ГНУЧКО

Сервісні договори та пакетні пропозиції, де враховані ваші потреби

ПРОФЕСІЙНО

Якісний результат гарантований мережею кваліфікованих та сертифікованих спеціалістів

СЕРВІСНІ ДОГОВОРИ

Для тих, хто планує на кілька кроків наперед

«Для мене важливо вберегти себе та свій автомобіль від непередбачуваних поломок і супутніх витрат на якомога довший період часу. Це дає мені відчуття захищенності».

Ми розробили три варіанти сервісних договорів, які пропонують вам різний пакет переваг для вашого автомобіля, щоб ви отримували насолоду від свого Jeep. Всі інші турботи візьмем на себе ми.

ДЕТАЛЬНІШЕ

ПАКЕТНІ ПРОГРАМИ З ОБСЛУГОВУВАННЯ

Для тих, кому потрібне комплексне рішення

«Я не з тих людей, які тягнуть до останнього і вирішують проблеми по мірі їх настання. Я обираю запобігти поломкам, тому регулярно перевіряю свій Jeep навіть при найменшій скарзі».

Найкращий спосіб уникнути несправностей — це профілактика. Щоб запропонувати вам найвигідніші умови, ми розробили спеціальні програми з обслуговування, які включають найпоширеніші операції.

ДЕТАЛЬНІШЕ

ЩО ДАЮТЬ СЕРВІСНІ ДОГОВОРИ ТА ПРОГРАМИ З ОБСЛУГОВУВАННЯ?

Сервісний договір — це про стабільність, передбачуваність та додаткові послуги, які покликані полегшити вам життя. Ви не тільки забезпечите свій Jeep якісним регулярним обслуговуванням у офіційного представника бренду після завершення гарантії Виробника, а й зможете спланувати ваші витрати без зайвого стресу для бюджету. Найефективнішим буде скористатись цією опцією разом з купівлею автомобіля. Проте якщо вам потрібен час на прийняття рішення, то це можна зробити протягом 18 місяців з моменту придбання (але до першого регулярного заїзду на сервіс).

Програми з обслуговування пропонують вам готові комплексні рішення під будь-який запит. Це зекономить вам не тільки час, а й гроші, адже придбати пакетну пропозицію набагато вигідніше.